Menu szczawno-zdroj.pl
Wirtualny spacer
INSPIRE-HUB
Punkt Informacji Turystycznej Zapraszamy na Instagram

Aktualności

23.02.2012

Zimowa wyprawa do Szczawna-Zdroju

            „Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 10 w Wałbrzychu oraz nauczyciele PSPS Nr 10 serdecznie dziękują za zorganizowanie wycieczki z niespodziankami dla naszych uczniów.
            Państwa serce okazane naszym dzieciom jest bezcenne. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i z wdzięcznością przyjmiemy każdą pomoc z Państwa strony”.
 
            Takimi ciepłymi i serdecznymi słowami Dyrekcja i nauczyciele podziękowali Burmistrzowi Szczawna-Zdroju za zorganizowanie „białego szaleństwa” dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych. 
 

 „ Było super, świetnie, extra.”, „ Pani, ja jeździłem skuterem!” - z takimi emocjami uczniowie wrócili z wycieczki do Szczawna – Zdroju, w czwartek 16 lutego. Faktycznie, mieli ku temu powody, gdyż była to wyprawa pełna niespodzianek. Zabawa na śniegu, jazda na sankach, pieczenie kiełbasek i pączki na tłusty czwartek, znakomicie wpłynęły na humory uczniów. Największe jednak emocje wywołał skuter śnieżny, który pociągnął rozbawionych saneczkarzy. Radości z białego szaleństwa nie było końca. Niestety, to co dobre szybko się kończy. Co prawda kiełbaski i pączki zostały zjedzone, ale miłe wspomnienia na długo, może na zawsze, pozostaną w pamięci dzieci. Wszyscy bowiem w takim kuligu brali udział pierwszy raz w życiu.

Tak było w czwartek. Następnego dnia nauczyciele sprawdzili, co dzieciom podobało się najbardziej na wycieczce.
 
Seweryn M: „    Najbardziej podobało mi się, jak rzucaliśmy się z Kamilem śnieżkami. Fajny był pan z kitką, bo woził nas skuterem.”
 
 „...że jeździliśmy skuterem” - powiedział  Mateusz L, który dopiero na koniec pokonał swoje lęki i odważył się wziąć udział w zabawie.
 
Michałowi I. i Mateuszowi P. najbardziej smakowały kiełbaski z ogniska i pączki. Kulig,           oczywiście, też się podobał.
 
Piotrek K: 'Najfajniejsze było jeżdżenie na sankach za skuterem, a najlepsze to na koniec- z góry                     do busa.”
 
Adaś W: „Najlepszy był skuter.”
 
Nikola G: „Wszystko było fajne.”
 
Okazało się ,że największą przyjemność sprawił dzieciakom kulig. Dzieci pytały wielokrotnie: kiedy pojedziemy tam jeszcze raz?powrót
Nasi Partnerzy
Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Życzenia Świąteczne - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek EKOMUZEUM WOKÓŁ TRÓJGARBU - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Godziny pracy Urzędu Miejskiego

pn. - pt.   7:30 - 15:30
 


Plan Urzędu Miasta

Godziny pracy Straży Miejskiej

pn. - pt.   7:00 - 22:00
sob. - niedz.   12:00 - 20:00

Wynajem hali sportowej

Sprawdź wolne terminy!

Galeria filmowa

"Z PRZESZŁOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚĆ SZCZAWNO - ZDRÓJ"

Film o historii Szczawno-Zdrój  Film o historii Szczwno-Zdrój

 


"NASZE ŚMIECI"

Przejdź do strony - ikona  Nasze śmieci

Przejdź do strony


Prezentacja - Obchody XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Odpady komunalne  

Hala Sportowa
Zobacz wolne terminy
System informacji przestrzennej
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
X