Menu szczawno-zdroj.pl
Wirtualny spacer
INSPIRE-HUB
Punkt Informacji Turystycznej Zapraszamy na Instagram

Aktualności

05.12.2013

Szczawieński Animator Sportu drugi w Polsce

       Reprezentanci obiektu „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Szczawnie-Zdroju odnieśli wielki sukces w konkursie „Super Orliki 2013”. Michał Foryś – Animator sportu na boisku przy ul. Topolowej 5 w Szczawnie-Zdroju zajął II miejsce w konkursie i otrzymał nagrodę w wysokości 1.000 zł oraz statuetkę  „Super Orlika”. Laureat konkursu otrzyma również nagrodę w wysokości 5.000 złotych w formie grantu z przeznaczeniem na dofinansowanie działalności Orlika (m. in. zakup sprzętu).
       Z kolei Norbert Borowiak - wolontariusz pomagający Animatorowi na obiekcie i zgłoszony przez niego do konkursu, został wybrany najlepszym „Przyjacielem Orlika”.


Obaj Panowie brali udział w „Akademii Animatora 2013” organizowanej przez Ministerstwo Sportu oraz Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej. W Konkursie zwyciężyło czworo Animatorów oraz czworo Przyjaciół Orlika.
Celem Projektu było wyróżnienie najlepszych oraz pokazanie jak wspaniałe i innowacyjne mogą być zajęcia na Orlikach. Wielofunkcyjne boiska są przystosowane do różnego rodzaju aktywności i tylko od inwencji animatorów zależy, jak będą wykorzystane.
Podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie i innowacyjne pomysły zostaną przekazane laureatom konkursu podczas konferencji Akademia Animatora połączonej z galą rozdania Super Orlików w dniu 9 grudnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Zgłoszenia kandydatów do udziału w konkursie dokonała Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój jako jednostka zarządzająca Orlikiem, która pokryła również koszty dojazdu.
powrót
Nasi Partnerzy
Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Życzenia Świąteczne - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek EKOMUZEUM WOKÓŁ TRÓJGARBU - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Godziny pracy Urzędu Miejskiego

pn. - pt.   7:30 - 15:30
 


Plan Urzędu Miasta

Godziny pracy Straży Miejskiej

pn. - pt.   7:00 - 22:00
sob. - niedz.   12:00 - 20:00

Wynajem hali sportowej

Sprawdź wolne terminy!

Galeria filmowa

"Z PRZESZŁOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚĆ SZCZAWNO - ZDRÓJ"

Film o historii Szczawno-Zdrój  Film o historii Szczwno-Zdrój

 


"NASZE ŚMIECI"

Przejdź do strony - ikona  Nasze śmieci

Przejdź do strony


Prezentacja - Obchody XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Odpady komunalne  

Hala Sportowa
Zobacz wolne terminy
System informacji przestrzennej
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl