Menu szczawno-zdroj.pl
Wirtualny spacer
INSPIRE-HUB
Punkt Informacji Turystycznej Zapraszamy na Instagram

Aktualności

09.12.2013

DIAMENTOWE I ZŁOTE GODY MAŁŻEŃSKIE

Piękny jubileusz 60 i 50 lecia pożycia małżeńskiego, czyli „Diamentowe i Złote Gody” obchodziło w sobotę 07 grudnia 2013 roku w sali szczawieńskiego Teatru Zdrojowego 8 par małżeńskich.  W uroczystości wzięło udział 6 par ze Szczawna-Zdroju i 2 pary z gminy Stare Bogaczowice. Dostojni jubilaci to państwo: Helga i Ludwik Oko, Regina i Roman Skarżyńscy, Eugenia i Janusz Zielińscy, Irena i Wilhelm Horabik, Eugenia i Alojzy Klak, Mirosława i Franciszek Łach, Zofia i Edward Podgórscy oraz Teresa i Marian Tatarek.


Ceremonia rozpoczęła się od marsza weselnego w wykonaniu zespołu „Futyma Quintet” w takt, którego małżonkowie weszli uroczystym krokiem. Po powitaniach   i odnowieniu przysięgi sprzed 60 i 50 lat, odbyła się dekoracja przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Szczawna-Zdroju Pan Tadeusz Wlaźlak z pomocą Wójta Gminy Stare Bogaczowice Pana Leszka Świętalskiego. Na koniec wzniesiono toast tradycyjną lampką szampana. Wszyscy jubilaci otrzymali listy gratulacyjne, kwiaty, prezenty wśród nich albumy o Szczawnie-Zdroju. Burmistrz Szczawna-Zdroju Pana Tadeusz Wlaźlak i Wójt Gminy Stare Bogaczowice Pan Leszek Świętalski skierowali do jubilatów wiele serdecznych słów  i życzeń, szczęśliwych lat życia w zdrowiu i dobrym samopoczuciu oraz doczekania Brylantowych Godów.
Uroczystość odbyła się z inicjatywy USC w Szczawnie-Zdroju, który jest właściwym urzędem stanu cywilnego dla mieszkańców Szczawna-Zdroju i całej gminy Stare Bogaczowice.
powrót
Nasi Partnerzy
Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Życzenia Świąteczne - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek EKOMUZEUM WOKÓŁ TRÓJGARBU - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Godziny pracy Urzędu Miejskiego

pn. - pt.   7:30 - 15:30
 


Plan Urzędu Miasta

Godziny pracy Straży Miejskiej

pn. - pt.   7:00 - 22:00
sob. - niedz.   12:00 - 20:00

Wynajem hali sportowej

Sprawdź wolne terminy!

Galeria filmowa

"Z PRZESZŁOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚĆ SZCZAWNO - ZDRÓJ"

Film o historii Szczawno-Zdrój  Film o historii Szczwno-Zdrój

 


"NASZE ŚMIECI"

Przejdź do strony - ikona  Nasze śmieci

Przejdź do strony


Prezentacja - Obchody XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Odpady komunalne  

Hala Sportowa
Zobacz wolne terminy
System informacji przestrzennej
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
X