Menu szczawno-zdroj.pl
Wirtualny spacer
INSPIRE-HUB
Punkt Informacji Turystycznej Zapraszamy na Instagram

Aktualności

13.12.2013

Sukces karateków MKS

          Sukcesem zakończył się wyjazd karateków z Miejskiego Klubu Sportowego Szczawno-Zdrój do Legnicy, gdzie odbywały się XXVII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział około 300 zawodników z 23 krajów Europy oraz innych krajów, jak Japonia i Tunezja.
           Szczawno-Zdrój reprezentowało 4 zawodników zakwalifikowanych do udziału przez Polski Związek Karate. Byli to: Karolina Chochol, Julia Pojasek, Adrian Dobosz i Dominik Obuchowski, których trenerem jest Jacek Baranowski.

          Najwyższe miejsce na mistrzostwach zajął Adrian Dobosz, który zdobył srebrny medal w kategorii wiekowej 10-11 lat. Występ Adriana był naprawdę udany, nasz zawodnik wykazał się precyzyjną techniką i wolą walki. W ostatniej rundzie Adrian stanął do walki ponownie z reprezentantem Rosji. Niestety pomimo, iż złoto było na wyciągnięcie ręki, dało się odczuć zmęczenie i zbyt długie oczekiwanie na kolejne walki. Ostatnia walka była wyrównana, o zwycięstwie zdecydowało jednak wskazanie sędziego maty.
          Kolejna zawodniczka Julia Pojasek zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal w kategorii wiekowej 12-13 lat. To była jedna z lepszych walk młodej zawodniczki. Pokonała dziewczyny z Armenii i Rosji. W finałowej walce pokonała ją po zaciętej walce Hiszpanka.
           Dobrą techniką i kondycją wykazali się podczas zawodów pozostali zawodnicy MKS-u - Karolina Chochol i Dominik Obuchowski, którzy stoczyli wyrównane walki. Ostatecznie Dominik musiał uznać wyższość zawodnika z Ukrainy i przegrał przez wskazanie, a Karolina przez stracone punkty w walce z Rosjanką.
           Występ wszystkich zawodników można uznać za bardzo udany. Zawodnicy ze Szczawna-Zdroju pokazali, że cechuje ich nie tylko wola walki ale również bardzo dobra technika. Zawodnikom gratulujemy udanego startu, a medalistom osiągniętego sukcesu.           
 
powrót
Nasi Partnerzy
Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Życzenia Świąteczne - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek EKOMUZEUM WOKÓŁ TRÓJGARBU - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Godziny pracy Urzędu Miejskiego

pn. - pt.   7:30 - 15:30
 


Plan Urzędu Miasta

Godziny pracy Straży Miejskiej

pn. - pt.   7:00 - 22:00
sob. - niedz.   12:00 - 20:00

Wynajem hali sportowej

Sprawdź wolne terminy!

Galeria filmowa

"Z PRZESZŁOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚĆ SZCZAWNO - ZDRÓJ"

Film o historii Szczawno-Zdrój  Film o historii Szczwno-Zdrój

 


"NASZE ŚMIECI"

Przejdź do strony - ikona  Nasze śmieci

Przejdź do strony


Prezentacja - Obchody XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Odpady komunalne  

Hala Sportowa
Zobacz wolne terminy
System informacji przestrzennej
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
X