Menu szczawno-zdroj.pl
Wirtualny spacer
INSPIRE-HUB
Punkt Informacji Turystycznej Zapraszamy na Instagram

Aktualności

09.03.2018
07:57

Dzień Kobiet w Domu Dziennego Pobytu Senior-Wigor

Z okazji Dnia Kobiet w Domu Dziennego Pobytu Senior-Wigor w Szczawnie-Zdroju odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań o charakterze wspierającym, które poprowadziła zaproszona do współpracy trener warsztatu i treningu psychologicznego Anna Popiel. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem brali udział w zajęciach, dzieląc się tym, co im w duszy gra i czerpiąc z różnorodności, jaka ich charakteryzuje. Radosny klimat przy okazji obchodzonego święta sprzyjał otwartości w wyrażaniu siebie oraz uważnemu słuchaniu innych, co rodziło przyjazne emocje. Uczestnicy okresu późnej dorosłości wyrażali swoje zadowolenie z faktu, że zostali zauważeni w środowisku jako osoby, o które warto się zatroszczyć, dzięki czemu ich jakość życia wzrosła.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych seniorów ze Szczawna-Zdroju do udziału w różnorodnych wspólnotowych formach spędzenia czasu, jakie są przewidziane w ramach działań projektowych.
 

Grażyna Lelito-Dąbrowa

powrót
Nasi Partnerzy
Informacja Turystyczna - obrazek Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl