Menu szczawno-zdroj.pl
Wirtualny spacer
INSPIRE-HUB
Punkt Informacji Turystycznej Zapraszamy na Instagram

Aktualności

24.07.2014

Półkoloniści z Miejskiego klubu Sportowego w Szczawnie-Zdroju

 

 

          Lato w pełni, pogoda wymarzona, a dzieciaki uczestniczące w półkolonii letniej zorganizowanej przez  Miejski Klub Sportowy w Szczawnie-Zdroju i Miejską Szkołę Podstawową korzystają z uroków wakacji na szczawieńskim Orliku i w okolicy.

            Półkolonie rozpoczęto przyjęciem przez każde dziecko regulaminu opracowanego przez Animatora Sportu, pod którym każdy złożył swój własnoręczny podpis. Od tej pory  żartów nie ma, trzeba stosować się do regulaminu.

            Organizatorzy półkolonii zadbali żeby dzieci się nie nudziły. Dwa razy w tygodniu wychodzą do AQUA-ZDROJU, raz w tygodniu do Cinema City i raz w tygodniu uczestniczą w wycieczce poznając okolice. W ubiegłym tygodniu poznały historię Szczawna-Zdroju i zostały poczęstowane słodyczami przez Cukiernię „Frąckowiak”. Na piątek zaplanowane zostały zajęcia sportowe, konkursy i zabawy na Orliku oraz grill na zakończenie półkolonii. Sportowe kolonie wydają się być udane, bo dzieci chcą być i bawić  się razem. Pomimo wysokich temperatur atmosferycznych, chętnie uczestniczą w zajęciach sportowych a najchętniej grają w piłkę nożną, która jest ich niekłamaną pasją. Mylić się może ten, który myśli że to dobra forma wypoczynku tylko dla chłopców. W szczawieńskiej pólkolonii uczestniczą bowiem dwie dziewczynki, które znalazły wspólny język z chłopcami nawet w kwestii piłki nożnej.

            Dzieciaki są podekscytowane i nie mają czasu myśleć, że pierwszy miesiąc wakacji powoli dobiega końca. Patrząc na ekipę z MKS-u można odnieść wrażenie, że nie ma lepszych wakacji niż te na szczawieńskim Orliku.

powrót
Nasi Partnerzy
Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek EKOMUZEUM WOKÓŁ TRÓJGARBU - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Godziny pracy Urzędu Miejskiego

pn. - pt.   7:30 - 15:30
 


Plan Urzędu Miasta

Godziny pracy Straży Miejskiej

pn. - pt.   7:00 - 22:00
sob. - niedz.   12:00 - 20:00

Wynajem hali sportowej

Sprawdź wolne terminy!

Galeria filmowa

"Z PRZESZŁOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚĆ SZCZAWNO - ZDRÓJ"

Film o historii Szczawno-Zdrój  Film o historii Szczwno-Zdrój

 


"NASZE ŚMIECI"

Przejdź do strony - ikona  Nasze śmieci

Przejdź do strony


Prezentacja - Obchody XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Odpady komunalne  

Hala Sportowa
Zobacz wolne terminy
System informacji przestrzennej
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl