Menu szczawno-zdroj.pl
Zapraszamy na Instagram Senior Wigor

Aktualności

16.01.2018
13:47

14 lutego to w życiu zakochanych szczególna data. Dzień ten mogą spędzić w Szczawnie-Zdroju, by wyznać sobie miłość w fotobudce i uwiecznić ją na natychmiast wydrukowanym zdjęciu – pamiątce tego wydarzenia.

Od godz. 12:00 do 17:00 zachęcamy wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnej zabawy. Na deptaku przy ul. Kościuszki 17 czekać na Was będzie fotobudka z gadżetami i wielkim napisem LOVE, pokaz tańca uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju oraz najsłynniejsze sceny miłosne w literaturze czytane przez zaproszonych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju gości. A to wszystko w rytmie najbardziej romantycznych piosenek z filmów.

UWAGA! Spośród wszystkich zdjęć to właśnie Wy za pośrednictwem Facebooka wybierzecie najlepsze, a uwiecznieni na nim zakochani zgarną nagrodę – wycieczkę do Pragi! Kto wie, może randka w naszym mieście sprowokuje do zaręczyn na Moście Karola?

Zapraszamy!

WYDARZENIE BEZPŁATNE.

16.01.2018
13:07

Modelarstwo lotnicze, konstrukcje latawców, filmy o tematyce lotniczej, techniki w zakresie zdalnego sterowania modeli latających czy nauka wirtualnego latania z wykorzystaniem symulatora lotów - tak prezentuje się program ferii w Muzeum Modelarstwa i Lotnictwa w Miniaturze prowadzone przez Jerzego Siatkowskiego. Ze szczawieńskimi pasjonatami lotnictwa spotkał się dziś Marek Fedoruk, burmistrz Szczawna-Zdroju. Zajęcia odbywają się w siedzibie pracowni dydaktycznej muzeum (ul. T. Kościuszki 19 / I piętro) w dniach wtorek-czwartek od godz. 11:00 do 14:00. Zapraszamy!

16.01.2018
08:56

Szczawieńscy wolontariusze WOŚP pod kierownictwem Justyny Stachowiak, szefowej sztabu Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju zebrali w tym roku 16 629 zł + walutę obcą. To piękny wynik!!! Gratulujemy wytrwałości w kwestowaniu!
Urząd Miejski, wzorem lat ubiegłych ufundował tym, którzy się do tego przyczynili, ciepły posiłek i herbatę. 
Dziękujemy wszystkim za szczodre serducha!

Fot. użyczone

15.01.2018
14:59

15 stycznia to dla szczawieńskich dzieci naprawdę świetny dzień, bowiem w kilku miejscach zainicjowaliśmy dziś ferie zimowe 2018! Z książką, na sportowo czy w typowo zimowym klimacie - każde dziecko znalazło coś dla siebie.
Na poniższych zdjęciach czas spędzony na kucykach i przy ognisku. Inicjatorką spotkania była Danuta Wild, przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Środki na jego organizację pochodzą z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Szczawnie-Zdroju na 2018 r.

15.01.2018
14:25

Za nami pierwszy dzień ferii z "Magicznym drzewem". Lubiana nie tylko przez dzieci seria książek Andrzeja Maleszki przyciągnęła jej wiernych fanów. Poza czytaniem fragmentów i quizem wiedzy dzieciaki przygotowały magiczne przedmioty, które zawisły na bibliotecznym drzewku. UWAGA! Mają moc, więc z pewnością przez okres trwania ferii będą czarowały!

15.01.2018
12:40

Dziękujemy ekipie Radia Wrocław za wybór naszej miejscowości do plebiscytu TOP5 dolnośląskich iluminacji świątecznych, a naszym fanom za wszystkie oddane na nas głosy! Oczywiście zapraszamy do Szczawna-Zdroju nie tylko zimową porą.

Szczawno-Zdrój pokonało konkurentów sumą 444 głosów i średnią oceną: 4.3, co oznacza, że nasze świąteczne iluminacje naprawdę cieszą Wasze oczy. Jeszcze chwilkę z nami pobędą - kto nie widział, może się przekonać i potwierdzić wybór internautów.

Nasi Partnerzy
Informacja Turystyczna - obrazek Sanatoria Dolnośląskie - obrazek Lokalizator burz - obrazek Ziemia Wałbrzyska - obrazek Agencja Mienia Wojskowego - obrazek Uzdrowisko Szczawno-Jedlina - obrazek Regionalny System Ostrzegania - obrazek
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju © 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl